Як захиститися від негативного впливу?

0
292
views
Як захиститися від негативного впливу

Останнім часом ви все частіше роздратовані без причини і не знаєте Як захиститися від негативного впливу? У вашому житті немає стресів, здоров’я міцне, але енергії стало менше, настрій скаче з крайності в крайність, нічого не радує? Озирніться навколо, можливо, причина пригніченого стану ховається в людях, з якими ви підтримуєте стосунки. Психологічні вампіри нічим не відрізняються від нормальних людей, крім одного потрапляючи в їх енергетичне поле, ви отримуєте таку дозу негативу, що психіка перевантажується і видає збій.

Такі типи завжди чимось незадоволені — начальники у них самодури, дружини — меркантильні стерви, діти дурні невдахи. Поруч з ними важко зберігати позитивний настрій, вони безсоромно викачують з вас всю енергію, позбавляючи життєвих сил. Але і ображатися на таких людей немає сенсу вся їх бравада, конфліктність, інтриганство і гіпертрофована чутливість — результат тотального дефіциту любові, яку вони і самі не усвідомлюють.

Психологічні вампіри тому так багато скаржаться і критикують, що в дитинстві їх недолюбили, а по-іншому вибудовувати відносини зі світом вони не вміють.

Як зрозуміти, що ви спілкуєтеся з психологічним вампіром та як захиститися від негативного впливу?

• Вас змушують робити те, чого ви робити не хочете, пригнічуючи волю, гвалтуючи бажання, зазіхаючи на ваш час і особистісні кордони.

• Після спілкування з психологічним вампіром ви відчуваєте внутрішній надлом, обурення, роздратування, злість. Можливо, без причини. Весь цей коктейль незаслужено зливається на близьких, які ні в чому не винні. У звичайному житті така запальність вам не властива.

• Якщо раніше ви були оптимістом і душею компанії, любили життя у всіх її проявах, після спілкування з новим знайомим світогляд змінився ви стали більш стриманим і критичним, знецінюєте людей і їх досягнення, усюди шукайте подвійне дно, нікому не довіряєте, незадоволені своїм життям .

• Енергії катастрофічно не вистачає. Ви відчуваєте себе вичавленим лимоном, немає сил на спілкування з друзями, улюблене хобі. Вас накриває якась апатія, хочеться просто уткнутися в телефон, їсти шкідливу їжу і ні про що не думати. Якщо не позбутися від джерела негативу, таке самопочуття може привести до затяжної депресії.

Всі вищеописані симптоми часто активізуються відразу після спілкування з психологічними вампірами і проходять, як тільки ви виходите з поля їх впливу. Інше питання, якщо ви живете поруч з вампіром на постійній основі і хронічно піддаєтеся насильству вас критикують, провокують, знецінюють, беруть на слабо. Як захиститися від психологічного вампіризму, якщо негативний вплив роблять батьки, другі половини, близькі друзі?

Інструкція – як захиститися від негативного впливу

1. Перестаньте бути донором

Знаєте, чому ці люди вибрали вас своєю мішенню? Тому що ви даєте їм те, чого вони потребують. Реагуєте на провокації, підтримуєте їх негатив чи всіляко намагаєтеся переконати їх, що світ хороший і добрий. Ви сподіваєтеся довести вашим близьким, що жити можна в кайф. Що світ не чорно-білий, а кольоровий. Але ці люди не просто так не хочуть мінятися, їм зручно бути скигліями і песимістами. Причина криється десь в минулому, в помилкових установках, негативних сімейних сценаріях, з якими потрібно розбиратися професійного психолога. Перестаньте брати на себе відповідальність за інших, живіть своїм власним життям.

позбутися від жиру на животі

2. Вчіться відстоювати свої кордони

Якщо не хочете робити те, до чого вас примушують, не бійтеся говорити «ні». Можете пояснити, що втомилися. Що у вас повно своїх планів і бажань. Тільки не потрібно виправдовуватися. Ви вже доросла самостійна людина. Ніхто не має права вказувати, ким вам бути, що робити, якою дорогою йти. Нехай оточуючі займаються своїм життям, а не рахують ваші промахи і помилки.

Читайте також: На що в жінках звертають увагу чоловіки

3. Не підтримуйте пліткарство

Це один з енергетичних гачків, на який вас ловлять психологічні вампіри. Не ведіться! Чутки можуть бути цікавими, але в них рідко звучить вся правда. Найчастіше новина подається однобоко, з вигодою для самого оповідача. Подумайте, навіщо людина про це говорить? А потім акуратно злийте — що вам до чужого життя?

4. Переводите тему в конструктивне русло

Якщо вас зустрічають черговою порцією ниття, скарг і перекладання відповідальності спробуйте змінити тему розмови на щось цікаве вам обом. Чи не перетворюйтеся у відро для сміття, куди можна зливати негатив. Добре, якщо ви знаєте людину, тоді можна поговорити про те, що його радує і заряджає енергією.

5. Якщо нічого не працює — рвіть всі контакти

Звучить безнадійно, але це єдиний спосіб захистити себе від негативу, якщо людина не хоче змінюватися. Навіщо приносити себе в жертву спілкуванню, яке не дає вам нічого хорошого? Поважайте себе, цінуєте свій внутрішній світ. Спілкування має бути екологічним, надихаючим, що підтримує все найкраще, а не провідним до зневіри, ненависті та деградації. Інакше який в цьому сенс?
Пам’ятайте, психологічні вампіри не так нешкідливі, як здається. Постарайтеся мінімізувати спілкування з такими людьми, ви заслуговуєте більшого.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here