Як Wi-Fi впливає на людину?

0
269
views
Як Wi-Fi впливає на людину

Всіх безвинятку цікавить питання – як Wi-Fi впливає на людину. Бездротовий інтернет позбавив нас від незручних шнурів і кабелів. До всього іншого, він дозволив безперешкодно користуватися всіма зручностями мережі. Однак у багатьох є сумніви в безпеці чудо-хвиль і всім цікаво, як Wi-Fi впливає на людину. Після появи в 1998 році бездротового інтернету, вчені довго намагалися зрозуміти, яким же WiFi-вплив на організм людини. Підсумки досить шокують – WiFi-хвилі можуть негативно впливати на стан здоров’я і мозок, особливо у дітей.

І саме що шокує то, що цей факт не новий і навіть спірний. Насправді, видання Scientific American у 2008 році випустило статтю під назвою «Контроль розуму за допомогою мобільного телефону», в якій описувалася небезпеку Wi-Fi для людського мозку. Так давайте ж дізнаємося, які загрози в собі приховує випромінювання вашого роутера.

1. Розвиток безсоння

Ви коли-небудь помічали прилив енергії після використання Wi-Fi? Можливо, настільки потужний, що у вас відбивало весь сон? Ймовірно, що ви не зможете відповісти на це питання, так як майже завжди перебуваєте в зоні дії Wi-Fi і вам буде складно розрізнити стану під опроміненням і без нього. У зв’язку з повідомленнями про такого роду явищах були проведені досліди. У 2007 році учасникам дослідження запропонували користуватися звичайними телефонами, які випромінюють електромагнітні хвилі, а друга група використовувала фейковий. Тим, хто використовував справжні телефони, потрібно набагато більше часу, щоб заснути. Передбачається, що сон в зоні дії LTE випромінювання може створити хронічні порушення сну. І не важливо, чи буде це ваш власний телефон, домашній роутер або Wi-Fi сусідів по сходовій клітці.

2. Вплив на освіту та розвиток клітин

Коли група школярів з Данії почала відчувати проблеми з концентрацією увагу після того, як тривалий час засинала з телефоном, був проведений досвід на рослинах, щоб визначити вплив бездротових роутерів Wi-Fi. Одні рослини вирощували в кімнаті очищеної від будь-якого роду хвиль; інші в поле впливу двох джерел LTE, які виділяли таку ж кількість випромінювання, як і смартфони. Підсумки експерименту? Рослини другої групи взагалі не розвивалися.

3. Шкода для дітей

Вплив на організм випромінювання від LTE і мобільних пристроїв може бути неймовірно сильним для дітей. Воно може уповільнювати розвиток і утворення клітин в організмі, особливо у дозріває плода. Досліди на тваринах у 2004 році зв’язали схильність опроміненню з розвитком дисфункції нирок. Насправді збій в утворенні клітин білка є настільки сильним, що автори дослідження особливо відзначають, що така поведінка клітин яскравіше проявляється у дітей і молодих людей. Таким чином, ця частина населення буде особливо чутлива до наслідків, описаним вище.

Як заробити на своєму сайті

Читайте також: 10 життєвих уроків, які зроблять вас успішною людиною

4. Зв’язок з раковими пухлинами

Це занадто спірне питання, проте не можна закривати очі на те, що показало безліч експериментів на тваринах показало, що поширення електромагнітних хвиль сприяє ризику виникнення пухлини. Незважаючи на те, що досліди на людях — рідкість, робіт, присвячених вивченню цієї теми, більш ніж достатньо. Один з таких прикладів — випадок, що стався з молодою дівчиною. У неї розвинулася злоякісна пухлина молочної залози. Винятковість цього епізоду додає той факт, що вона не була генетично схильна до такої недуги. І ракове новоутворення з’явилося рівно в тій області, де дівчина зберігала свій девайс. І це кричущий факт того, як Wi-Fi впливає на людину

5. Розлад функцій мозку

Як тільки у старшокласників з Данії з’явилася вищеописана в пункті 2 проблема з увагою, вчені вирішили почати вивчення впливу LTE-сигналів на мозок. За допомогою технології МРТ 4 року назад вчені провели ряд експериментів, в результаті яких з’ясували, що у випробовуваних, які опромінювалися LTE-хвилями, було знайдено кілька зон зниженої активності мозку. Це означає, що бездротова мережа не тільки негативно впливає на організм, але і порушує роботу сірої речовини.
Читайте також: 4 поради як реагувати на людину маніпулятора

За один день Wi-Fi не може надати величезний вплив на організм. Це відбувається протягом довгого часу і при постійному користуванні девайсами.
Позбавте себе від випромінювання вже зараз. Почніть малого, наприклад, не перестаньте використовувати смартфон перед тим, як збираєтеся спати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here