Як врятувати стосунки

0
405
views
Як врятувати стосунки

Якщо ви звернули увагу, що ваші стосунки з партнером помітно охололи, то це зовсім не привід замислюватися про розставання. Потрібно задуматись як врятувати стосунки. Якщо ви любите людину, то завжди можна розраховувати на відновлення і продовження відносин. Але перш, ніж ви вирішите відноситься до цього серйозно, вам варто дізнатися про одну важливу деталь, про яку психологи чомусь рідко говорять.

Людський мозок не витримує постійної і одноманітною емоції.

Справа в тому, що така суть людських відносин. Люди просто не можуть бути завжди пристрасними і наповненими киплять енергіями. Мозок так влаштований, що фізіологічно здатний перебувати в якомусь певному стані обмежена кількість часу. І йому не важливо, щастя це чи горе, – і те, і інше рано чи пізно втрачає свій запал і інтенсивність. Якби у мозку не було такої можливості, він би просто не витримав і буквально згорів під тиском нескінченної інтенсивної гормональної хвилі …
Що ж відбувається у відносинах?

Люди проходять певні стадії закоханості, де спочатку розчиняються одна в одній. Однак пізніше вони неминуче повернуться кожен до себе, і це нормально. Якби це було не так, то люди вимерли б уже давно через нездатність займатися будь-якими іншими справами. Крім як нескінченно перебувати друг у друга в обіймах. Тому, перш ніж боротися з «остиглим вогнем», задумайтеся, може, вам важливіше навчитися жити як раз в цьому рівному, спокійному періоді з вашим коханою людиною? Подумайте, чи вмієте ви існувати і відчувати себе щасливим тоді, коли у відносинах тиша й гладь, все зрозуміло і передбачувано?

Якщо так, то вас можна привітати. Ви належите до зрілих людей, яким не потрібні скандали, з’ясування відносин, докази любові і постійна присутність партнера в житті, щоб відчувати себе живим і цінним! До того ж ви цілком самодостатні. А єдине, чим вам варто було б наповнити свої дні, – це саморозвиток. А також пошук спільних занять і захоплень з партнером, вдосконалення в мистецтві любові і інтимного життя.

Період спокою зазвичай починається десь через рік після початку відносин.

А ось якщо тиша й гладь проникли в ваші відносини в перші місяці знайомства, то тоді, можливо, варто задуматися і про те, що щось пішло не так.

Якщо ви зустрічаєтеся або почали жити разом зовсім недавно, але відчуваєте, що партнер перестав приділяти вам увагу, став менш зацікавлений в спільному дозвіллі, постійно вибирає суспільство інших людей, то можна пробувати відновити втрачені почуття.

Як врятувати стосунки

Отже, які проблеми викликають охолодження почуттів і втрату іскри в стосунках? Як врятувати стосунки?

1. Перш за все в такій ситуації потрібно оцінити, чи не занадто ви заповнили собою життя партнера.

Вище було вже сказано, що людський мозок просто втомлюється від одноманітної емоції. Тому, якщо ви виявили, що прагнете зайняти весь вільний час коханої людини собою, терміново знайдіть собі справу, яке вас по-справжньому відверне від відносин. Саме на цьому етапі багато пар розлучаються. Вони не витримують постійного і надмірного близького контакту з іншою людиною.

2. Можливо, ви занадто сконцентровані на своїх почуттях і не помічаєте бажань і потреб вашого партнера.

Це теж часта причина охолодження в стосунках і навіть розлучень. Зверніть увагу на кохану людину і його почуття, запитаєте його про його труднощі, мріях, страхах. Дізнайтеся у нього безпосередньо, що йому подобається, а що не подобається у ваших стосунках. Постарайтеся почути його невдоволення, при цьому не критикуйте і не звинувачуйте. Сміливо діліться з ним і своїми побоюваннями, цікавтеся, що партнер думає з цього приводу. Так в парі створюється близькість, без якої її подальший розвиток просто неможливо.

Читайте також: 10 причин, чому бажання не виконуються

3. Частою проблемою також є страх бути відкритими один з одним.

Страшно сказати про свої справжні бажання в ліжку, запропонувати щось змінити в спілкуванні. А також відмовитися від того, що не влаштовує, боячись втратити інтерес і довіру партнера. Але потрібно вчитися це робити. Інакше про яку довіру в парі може йти мова, якщо вони не говорять про те, що їх дійсно турбує?

Кажуть, що в будь-які відносини можна повернути пристрасть і любов. Головне, щоб цього хотіли двоє. На жаль, так буває не завжди. Хтось із пари може захотіти залишити відносини. В такому випадку врятувати відносини – це не найкраще рішення. Найвищим проявом любові буде відпустити іншого, щиро побажавши йому щастя. Таким чином можна очистити своє життя для того, щоб в неї увійшла дійсно справжня любов. Тепер ви знаєте, як врятувати стосунки – не втрачайте свій шанс.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here