Як стати блогером в інстаграмі.

0
961
views
Як стати блогером

Інстаграм – фабрика мрій наших днів. Ми розкажемо про те як стати блогером.  Ця соціальна мережа дозволила багатьом експертам, талантам, та й просто домогосподаркам стати знаменитостями. Блогери – настільки масштабне явище нашого життя, що списати його з рахунків вже зовсім неможливо.

Ми живемо в щасливий час. До появи соціальних мереж «пробитися» допомагали добрі зв’язки, або неймовірний, видатний талант, або сталевий характер, залізна хватка і сильна воля. Зараз все це, звичайно, теж має значення. Але навіть якщо ви скромний інтроверт і не знайомі з важливими “дядьками й тітками”, інтернет, а, точніше – соцмережі і конкретно Інстаграм дають вам реальний рівний з усіма шанс прославитися або забезпечити собі впевнене завтра.

Так, на консультацію до мене одного разу прийшла 23-річна дівчина, яка заробила мільйон рублів за місяць, продаючи в Інстаграмі в’язані шапки. А ще одна моя знайома-блогер – чудовий лікар, але успіху вона досягла, коли народила доньку і стала розповідати в Інстаграмі про розвиваючі заняття з нею. Непотрібно далеко ходити за прикладами в тому як стати блогером. Якби не Інстаграм, я не написав б цю статтю, а ви – не читали б її в цей самий момент.

Чому саме Інстаграм дає в Україні більше можливостей для зростання і визнання, ніж інші соцмережі? Відповім по пунктах:

1. Це наймолодша з популярних соцмережа. Відповідно, її користувачі – найпрогресивніші, мобільні, допитливі люди.

2. Ядро аудиторії Інстаграм – жінки 25-34 років, які живуть у великих містах, тобто саме ті, хто робить покупки (можливо, залучаючи чоловіка, але дуже часто і без його допомоги) і диктує тренди.

3. Просування в Інстаграм при належній старанності і бажанні досі може бути абсолютно безкоштовним.

4. Це сама активно розвивається соціальна мережа.

Отже, головне питання: як стати блогером? Ось дуже коротка інструкція, яка допоможе вам протоптати стежку до сердець фоловерів.

Як стати блогером

Читайте також: Функції вашого тіла, які ви не можете контролювати

Визначте нішу, перед тим як стати блогером

80 відсотків вашого успіху в Інстаграм буде залежати від правильного вибору ніші і позиціонування. Я анітрохи не перебільшую, коли пишу це. Зараз в цій соціальній мережі дуже висока конкуренція, і для того, щоб люди активно підписувалися на ваш аккаунт, вже мало бути просто багатодітною мамою або стилістом. Ви повинні виділятися на тлі інших, бути оригінальними або як мінімум небанальними.

Візьміть аркуш паперу і напишіть 5 напрямків, які вам цікаві. Це дуже важливий етап, оскільки неможливо заробляти на тому, що не викликає у вас захоплення. Принаймні, заробляти довго. Отже, пишемо 5 перспективних напрямків і стежимо за відчуттями по кожному пункту: «метелики в животі», переривчастий подих, напад оптимізму і бажання негайно почати діяти – явні ознаки того, що напрямок вам підходить.
Задайте собі питання. Чи буде вам цікаво займатися цим напрямком через 2-3 роки? А через 5 років? А через 7 років?
Тепер прийшов час вибрати з решти напрямів найперспективніше і оригінальне в тому як стати блогером. У цьому вам допоможе моніторинг конкурентів.

Моніторинг конкурентів

Для чого на старті необхідний моніторинг конкурентів? Для того щоб усвідомити, наскільки багато зусиль (творчих і організаційних) вам доведеться докладати для роботи в обраній ніші, а також для того щоб оцінити, наскільки сильні у вас суперники, і зрозуміти, який рівень їх послуг. Від результату моніторингу конкурентів буде залежати вибір УТП і стратегія просування вашого товару або послуги на ринку.
Моніторинг конкурентів варто проводити систематично, але на етапі запуску цей крок просто необхідний.

Отже, як провести моніторинг конкурентів саме в Інстаграм?

  • Шукаємо конкурентів через вбудований пошук (значок «Лупа»). Введіть в якості ключового слова назву вашого напряму. Приклади: «торти», «в’язані шапки», «слінгобуси», «педіатр», «текстиль», «астролог» тощо. Пошук видасть ваших найбільш явних конкурентів – тих, у кого найбільші акаунти.
  • Розділ «Рекомендована». Натисніть на значок «Лупа» і вивчіть запропоновані вам блоги. Зазвичай Інстаграм сам пропонує акаунти, які можуть вас зацікавити. Якщо ви вже шукали профілі конкурентів, швидше за все, вам будуть запропоновані профілі з вашої тематики.
  •  Пошук за хештегом. Знову натисніть значок «Лупа» і введіть ключові слова, але тепер пошук здійснюйте через розділ «Мітки». Так ви розширите список ваших можливих конкурентів.
  • Тепер зайдіть в графу «Передплатники». Якщо у вас поки зовсім небагато фоловерів, не полінуйтеся заглянути в кожен аккаунт і подивитися, на кого підписані ті, хто підписаний на вас. Цілком ймовірно, що по вашій темі вони читають кілька блогів. Якщо у вас вже досить шанувальників, можна «пройтися» по профілях тільки найактивніших передплатників (тих, хто регулярно залишає лайки і коментує ваші пости).

Отже, ви зібрали дані про своїх конкурентів. Тепер рекомендую проаналізувати їх, щоб зрозуміти, яке місце на поточний момент займаєте серед них ви.

Як стати блогером

Визначтеся з цільовою аудиторією

Оскільки мова йде про Інстаграм, перевірте, чи є ваша цільова аудиторія в цій соцмережі.

1. Пам’ятайте, що ядро ​​аудиторії Інстаграм – це жінки 25-35 років, які живуть в містах-мільйонниках (77%). Середній чек в Інстаграм – 1000 гривень. Відповідно, навіть не варто намагатися продавати товар вартістю 50 гривень чоловікам з невеликих населених пунктів.

2. Заведіть аккаунт. Якщо ви вже зареєстровані в Instagram, оціните свій нинішній аккаунт. Якщо ви обожнюєте викладати по 10 фотографій в день, можливо, для робочих цілей варто відкрити нову сторінку. Вибирайте, що «говорить» нік: можна використовувати своє ім’я або прізвище та додати до них тему аккаунта, щоб користувач відразу розумів, що цікавого він знайде на вашій сторінці.

3. Оформити аккаунт. У «шапці» профілю напишіть, що ви робите, чим займаєтеся, акцентуючи увагу на тій послузі або тематиці, яку плануєте просувати. Краще вибрати один напрямок, максимум – два. Не варто відразу розповідати про все на світі. Пишіть цікаво і жваво, від першої особи. Чи не «візажист», а «Роблю людей красивими. Мільйони ідей для макіяжу на кожен день »і т.п.

4. Створюйте контент. Мабуть, найважливіша (після просування) складова успіху для вашого облікового запису – пости. Якщо ви не маєте досвіду ведення блогів, а ідеї нових статей не стрибають самі собою з вашої голови на папір, складіть план дій. Подумайте, які рубрики по вашій темі ви могли б вести, що (крім робочих тем) хотіли б висвітлювати. Навіть якщо ви вирішили продавати саморобних в’язаних ведмедів, вам потрібно вести аккаунт від імені людини – на особистість (а не на магазин) люди підписуються набагато охочіше.

чому бажання не виконуються

Тому обов’язково 2/3 або 1/3 всього контенту відведіть особистим постам. Решта рубрики структуруйте: наприклад, по понеділках ви розповідаєте про одне, а в середу і п’ятницю – про інше. В інші дні можна писати про що завгодно. Зверніть увагу на те, щоб пости виходили регулярно (не більше двох в день), фото були якісними, а тексти – зручними для візуального сприйняття.

Читайте також: Як заробити гроші – ТОП-13 способів швидкого заробітку

5. Просування. Без цього пункту в сучасному Instagram стати популярною практично неможливо, хіба що ви викладете щось таке, що може просто «підірвати» інтернет (наприклад, ролик про вашій кішці, яка вміє розмовляти). В інших випадках вам допоможе досягти успіху тільки грамотне просування – при наявності якісного контенту. Працюйте з блогерами і з зірками (розміщуйте у них рекламу), пробуйте офіційну рекламу в Інстаграм, ставте теги і організуйте конкурси – все це сьогодні дуже добре працює.
Удачі вам і мільйонну армію передплатників!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here