Як правильно вибрати тату?

0
230
views
як вибрати тату

Татуювання дійсно виглядають дуже круто! Є купу варіацій в кольорах і видах, все залежить від ваших особистих переваг і сенсу, закладеного в татуювання. Але справа ця дуже відповідальна, і часом люди з часом шкодують про зроблені татуювання. Тому, якщо у вас виникла ідея про те, як вибрати тату, давайте все-таки розберемося, з якого боку варто підходити до такого важливого питання.

Як вибрати тату

1. Визначтеся зі змістом

Можливо, ви хочете татуювання з особливим змістом. Тоді для початку вам потрібно визначити, що ж його буде уособлювати: це буде напис, ієрогліф, малюнок або число. Для вас щось з перерахованого повинно мати велике значення. А може, ви просто хочете прикрасити своє тіло? Тоді головне завдання вибрати потрібний малюнок.

2. Визначтеся з місцем на тілі

Здається, щоб вибрати тату, цього не потрібно приділяти особливу увагу, але це не так. Залежно від того, де саме ви б хотіли зробити собі тату, вам буде підходити певний розмір. Наприклад, деякі малюнки красиво виглядають тільки у великому форматі, а ось інші, навпаки, тільки на дрібних ділянках. Можливо, ви хочете зробити татуювання особисто для себе і не допускати можливості бачити її оточуючим.

3. Визначтеся зі стилем малюнка

Стилів малювання сила-силенна, причому у кожного майстра вони абсолютно різні. Чи хочете ви з завитками або під нахилом, хочете об’ємне або зображення у 2D. Все це обдумується паралельно з вибором самого малюнка. Головне — гармонія. Дуже часто малюнки виглядають абсолютно безглуздо через розбіжності в стилі й соціальних значеннях.

Читайте також: Як позбутися від жиру на животі? 5 працюючих способів

4. Виберіть майстра

У кожного майстра є своя специфіка роботи і свій стиль малювання. Обов’язково ознайомтеся з його роботами, можливо, він малює в потрібному вам стилі і тематиці. В такому випадку він зрозуміє ваші бажання набагато краще звичайного недосвідченого майстра. Простежте за тим, наскільки обережні його роботи, почитайте, чи виправдав він очікування клієнтів і т.д. Все це дрібні кроки, від яких буде залежати, чи сподобається вам нове татуювання чи ні. Спробуйте сходити до майстра і порадитися з ним. Він точно допоможе вам вибрати тату і відповість на всі запитання. Більшість майстрів розбираються в бажаннях клієнтів і самі зможуть запропонувати вам пару варіантів.

5. Оцініть на досвіді

Після того, як ви визначилися з місцем і самим малюнком, варто поекспериментувати і спробувати походити з «потенційної» татуюванням в бажаному місці. Попросіть намалювати вам приблизно те, що ви хочете собі набити. Можливо, ваш майбутній майстер погодиться зробити начерки фломастером, або ви скористайтеся перекладними тату. Це робиться для того, щоб оцінити, наскільки добре ви сприймайте нове пляма на шкірі, не дратує воно вас, чи не хочеться стерти. А може, в ході практики ви зрозумієте, що хочете зробити його в іншому місці.
У підсумку, методом проб і помилок, ретельного вибору та аналізу ви знайдете свою ідеальне татуювання. Поставтеся до цього серйозно, адже цей малюнок може залишитися з вами на все життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here