Погані звички, які дратують кожну людину

0
405
views
Погані звички

Чи стикалися ви коли-небудь з ситуацією, коли вас дратують навколишні? Їхні погані звички – Вас просто бісять. Причому це не обов’язково можуть бути близькі друзі. Цілком ймовірно, що вас могли дратувати звички сторонніх вам людей. Ми розглянемо найгірші і неприємні звички, які дратують кожну людиу. Якщо вони у вас теж є, постарайтеся якомога швидше їх позбутися.

1.  Їда в недозволеному місці

Їжа – це, звичайно, добре. Але, швидше за все, ви не раз помічали, як хтось їсть вже дуже ароматну їжу в недозволеному для того місці: наприклад, автобусі або офісі. Зрозумійте, що таким чином ви дратуєте всіх голодних людей навколо, та й з-за аромату атмосфера стає зовсім не робоча. Або бувають випадки, коли, навпаки, їжа віддає чомусь неприємним, чому швидше хочеться покинути приміщення.

Що робити? Їсти в призначеному місці: їдальня, буфет, кафе. Ніякого дискомфорту ні вам, ні оточуючим!

2. Гучні розмови по телефону

Уявімо ситуацію: ви їдете в ліфті, заглиблений у свої думки, в повній тиші. Раптом дзвінок по телефону, і стоїть поруч починає голосно обговорювати всі нагальні проблеми. Хіба це тактовно? І це стосується не тільки ліфта, але і всіх людних приміщень і громадських місць.

Що робити? Намагайтеся, по-перше, тримати свої особисті проблеми при собі, якщо поруч з вами багато людей. А по-друге, якщо вже вам так необхідна в даний момент розмова по телефону, постарайтеся не шуміти і не привертати увагу оточуючих. Відійдіть в сторону або попросіть передзвонити пізніше. Адже ваші звички гучних розмов можуть відволікати оточуючих від дійсно важливих справ.

погані звички

Читайте також: Як захиститися від негативного впливу?

3. Запізнення

Спізнюватися – це не просто неприємна звичка, а й знак неповаги. Таким чином ви показуєте своєму товаришеві, що вам абсолютно байдуже, є у нього вільний час чи ні.

Що робити? Розвивайте свою пунктуальність, завжди намагайтеся приходити за кілька хвилин до зустрічі. Плануйте час не впритул, а із запасом. І введіть собі звички в разі несподіваного запізнення з вашого боку попереджати вашого супутника завчасно.

4. Перебивання під час розмови

Напевно ви стикалися з ситуацією, коли під час вашої розмови хтось намагається вставити свої п’ять копійок? Така дія не тільки показує рівень виховання (як ви розумієте, недостатньо високий), а й дійсно дратує. Причому тут мова йде як про пряме перебивании ваших слів, так і, скажімо, про непрямому. Наприклад, коли людина вклинюється в ваш з одним розмову, не дочекавшись його закінчення, щоб задати свої особисті питання.

Що робити? Уміння слухати – це теж навик. Якщо ви помітили, що хочете перебити свого співрозмовника, змусьте себе дочекатися закінчення його промови. Заведіть собі корисні звички ніколи не лізти до чужих людей з питаннями, якщо ви бачите, що вони зайняті розмовою.

5. Відволікання від вас і вашої теми- це теж погані звички

Ні для кого не секрет, що відволікання від теми під час розмови приносить тільки дратівливі емоції. Нікому не буде приємно, якщо його співрозмовник переключиться на сторонні теми або дії. Особливо неприємно, коли вас і зовсім не слухають, займаючись своїми справами або залипаючи в телефон.

Що робити? Якщо ви вже вирішили завести розмову з кимось, намагайтеся зосереджуватися тільки на ньому. Ніхто не захоче даремно витрачати час на безглузде спілкування. Завжди поважайте час і почуття чужої людини. Якщо ви не в змозі зараз підтримати бесіду, тоді вибачитеся і відійдіть, не затримуючи ні себе, ні співрозмовника. Викорінюйте погані звички справно та відповідально.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here