Навчіться довіряти своїй інтуїції

0
237
views
що таке інтуіція

Вам знайоме відчуття внутрішнього холодку і завмирання серця? Швидше за все так. І ви, як зазвичай, намагаєтеся ігнорувати його. Ви відсуваєте його в сторону, вважаючи, що вам здалося, і що не потрібно надавати великого значення таким сигналам. Але ви згадайте про це знову, коли вам доведеться пожинати наслідки неправильного рішення. В такий момент ви говорите собі: «Ех, треба було слухати свою інтуїцію». Виникає запитання ” Що таке інтуіція” Коли ви народжуєтеся, вам не видають інструкцію користувача до вашого життя. Але ще до вашої появи на світло, вас «оснастили» інтуїцією або внутрішнім голосом. Вона дає вам сигнали та фактично говорить вам, куди йти, і що робити. У більшості випадків, якщо ви до неї прислухаєтеся, то вона виявляється зовсім права. Так, ви повинні піти на цю роботу. Ні, ви більше не хочете тут залишатися. Так, ви знаєте, що він вас обманює.

Нас чомусь вчать не довіряти собі. Нас критикують за наші погані рішення. Нам дорікають, що ми ніколи не зможемо зробити все правильно. Нас переконують дотримуватися встановленого сценарію, щоб вписатися в концепцію «правильного». Однак ми народилися індивідуальними особистостями, і нам потрібно виділятися, а не намагатися зрівнятися з усіма. Ми знаємо, що здатні на більше, але боїмося ризикувати. Ми намагаємося переконати себе в тому, що вище голови не стрибнеш, і відмовляємося від спроб, навіть не спробувавши.

Ми повинні вийти з голови та відправитися до інтуїції.

Наш страх капітуляції (навіть перед самими собою) не дає нам прислухатися до свого внутрішнього голосу. Цей страх — результат колись прийнятого неправильного рішення, і він може привести до безлічі інших наслідків в майбутньому, як ви розумієте, не самих хороших і сприятливих.

Чи не ототожнюйте себе з кожним поганим рішенням, яке ви коли-небудь робили — втім, як і з кожним своїм вдалим рішенням. Істина в тому, що ви прийшли в цей світ як унікальна особистість: один і голий. До речі, покинете цей світ ви в тому ж «костюмі» і теж один. Важливим є те, що ви робите в той період, який у вас є між приходом і відходом. А значить навчитеся довіряти собі. Знайте, що цей тихий внутрішній голос присутній в вас з першого дня, і його мета — це давати вам підказки та інструкції. Ви не будете досконалою людиною. Ви все одно станете допускати помилки — дрібні, великі, значимі і незначні — але в кінцевому підсумку ваше життя полягає тільки в тому, що ви робите, і як чините. Тому довіртеся тому, що було в вас закладено з самого вашого початку.

Читайте також: 7 речей, які нам всім потрібно припинити підраховувати в житті

Довіряйте своїй інтуїції, коли вона говорить вам про те, що щось йде правильно, а що-то неправильно в вашому житті. Слухайте її дуже уважно. Зупиніться … і дочекайтеся цього внутрішнього холодку і завмирання серця. Дозвольте інтуїції відповісти на ваші запитання, полегшити ваші турботи та розвантажити мозок, а потім розробіть план «грандіозної битви», ну або хоча б якихось дій. Незалежно від того, які помилки ви зробили в минулому, нехай вони в цьому минулому і залишаться.

Зрештою, повна довіра до себе — це дуже сміливий вчинок і власне звільнення. Так чому б не спробувати?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here