3 найважливіших поради, як правильно тренуватися

0
260
views
як правильно тренуватися

Ви в пошуках чергової дієти, яка позбавить вас від зайвої ваги? Або ви шукаєте додаток для смартфона, як правильно тренуватися? Якщо так, то настав час припинити пошуки і повернутися до основ. Вам не потрібні ніякі сервіси і гаджети, не треба дивитися чергове мотиваційний відео і витрачати гроші на книги або семінари. Ваше завдання максимально спростити процес і почати вчитися у людей, які вже чогось досягли. Знайдіть собі приклад для наслідування. Такою людиною може стати Джек Лалейн одна з найбільших ікон фітнесу.

Відповідть на питання, як правильно тренуватися.

Звичайно, його ім’я не так відомо, як, наприклад, ім’я Арнольда Шварценеггера, але вплив, який він надав на фітнес, величезне і дивно. Лалейн причина, чому сучасні тренажерні зали виглядають такими, якими вони є.

Хто такий Джек Лалейн?

Джек Лалейн — американський пропагандист здорового способу життя. Джек відкрив свій перший тренажерний зал в 1936 році. Він творець деяких основних вправ і тренажерів, які знаходяться зараз в кожному тренажерному залі.

Лалейн доплив від Алькатраса до рибальської пристані в Сан-Франциско в наручниках. Вдруге він це зробив, коли йому було 60 років, але вже не в наручниках, а буксируючи два човни, вага яких досягала майже півтонни. Також йому належить рекорд з віджимання: у віці 42 років він зробив більше 1000 разів за 23 хвилини. А у свої 45 років він все ще міг зробити 1000 стрибків і 1000 підтягувань менш ніж за 90 хвилин.

Коли ми чуємо щось подібне, легко подумати, що Джек просто таким народився. Однак це неправда. Він старанно працював для досягнення таких неймовірних результатів. Джек прожив здорове і щасливе життя. Помер він у 2011 році. Йому було 96 років. Ось кілька простих звичок, яких він дотримувався все життя і які допомогли прокласти шлях до успіху.

1. Ранній підйом

Джек Лалейн був тією людиною, яка розуміла, що прокидатися раніше дуже важливо. Більшу частину свого життя він вставав о 4 ранку! Якщо ви відчуваєте, що не досягаєте бажаних результатів в області свого здоров’я, бізнесу або особистого життя, в ваших силах це змінити. Якщо ви прокидаєтеся занадто пізно, то втрачаєте дорогоцінний час, які могли б провести з користю.

Читайте також: Секрет хорошого настрою – залежить від того з чого Ви починаєте…

2. Щоденні вправи

Легко здогадатися, що Джек був одержимий фітнесом. Він регулярно проводив 90-хвилинне тренування, а потім плавав або бігав ще 30 хвилин. Щоденні, нехай навіть невеликі тренування одна з найпростіших звичок, яка може привести до успіху. Навіть в 94 роки Джек все ще був залежний від фізичної активності.

3. Послідовне харчування

Джек Лалейн був прихильником періодичного голодування. Наскільки відомо, він все життя пізно снідав і рано вечеряв. І з’їдав не менше 10 сирих овочів в день. Періодичне голодування відмінний спосіб приборкати свій голод, схуднути і поліпшити розумові здібності.

Читайте також: 8 продуктів, які не можна їсти на ніч

Тепер Ви знаєте, як правильно тренуватися. Пам’ятайте: успіх — це не завжди складний шлях. Іноді потрібно просто повернутися до основ. Регулярно дотримуйтеся цих трьох простих звичок, щоб почати змінювати своє життя на краще.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here