10 звичок, які допоможуть вам стати щасливим

0
313
views
стати щасливим

По правді кажучи, не існує чарівної формули, як стати щасливим, для вироблення хороших звичок. Немає ні еліксиру, ні таблетки, щоб витіснити усвідомлені, але несприятливі дії. Якщо вам дійсно хочеться зламати якусь свою звичку в три етапи, спробуйте це зробити в такий спосіб:

• Запишіть одну звичку, яку ви хочете змінити (і чому!), В блокноті. Тримайте блокнот постійно під рукою.
• Зробіть необхідні приготування (наприклад, планування, організація самого себе, внутрішня настройка і т.д.).
• Коли виникає опір, використовуйте усвідомлене мислення для його подолання і перечитуйте те, що записано в блокноті.

Люди помилково асоціюють цей процес з позбавленням себе чогось і вважають формування послідовного поведінки занадто складним завданням. Не обманюйте себе – це не так. Давайте розглянемо десять звичок, які допоможуть вам стати щасливим.

1. Визначте свої цілі і завдання

Що ви хочете зробити сьогодні і чому? Ось вам банальний приклад для орієнтиру:

– Зупинитися біля магазину на шляху додому і купити овочі;
– Зателефонувати батькам;
– Вимити ванну кімнату;
– Прочитати дві наукові статті.

2. Прокидайтеся раніше

Навіть якщо ви сова, доведеться відкоригувати графік. Адже якщо у вас є прагнення і мрії, важливо максимізувати всі свої 24 години в добі. Якщо ви станете прокидатися раніше, незабаром ви помітите у себе прилив енергії, кращу продуктивність і менше стресу.

3. Пийте воду

Пані та панове, вода – це чарівний еліксир. Звучить нудно і без смаку? Може бути. Однак розгляньте її плюси: вода усуває токсини, полегшує травлення, підвищує обмін речовин, збільшує енергію, сприяє здоров’ю шкіри і так далі.

4. Відмовтеся від багатозадачності

Для тих, хто не знає, багатозадачність – або виконання декількох завдань одночасно – неодноразово піддавалася критиці з боку неврологів і психологів. Мозок легко може вас обдурити. Перескакуючи від завдання до завдання, ви думаєте, що робите все одночасно. Але насправді немає – ви просто дуже швидко переключаєтеся між ними, а це не призводить до поліпшення якості або продуктивності.

Читайте також: 3 найкращих ради для рецепта ідеального шлюбу

5. Зробіть прибирання

Прямо зараз навколо вас присутній безлад або сміття? Подивіться на свій стіл, загляньте в шафу і на полиці. Вам потрібно все те, що там лежить? Якщо немає, то позбудьтеся від цього без жалю. Зовнішній безлад = розумовий безлад.

стати щасливим

6. Відкладіть гаджети

Для людей, які сходять з розуму від новітніх гаджетів, це звучить по-блюзнірськи. Однак найбільший викрадач часу – це, ймовірно, інтернет. Ось чому багато роботодавців блокують зовнішні сайти. Пам’ятайте, що витрачений даремно час – це втрачені можливості. Отримуйте задоволення від своїх іграшок і соціальних медіа, але намагайтеся тримати себе під контролем.

Читайте також: Правила багатих людей. Фрази які вони ніколи не вимовляють

7. Складіть щоденне розклад

Якщо ви ненавидите ідею планування, то це тільки тому, що поки ви ще не усвідомили ту ступінь свободи, яка приходить разом з ним. Люди не люблять графіки, тому що вважають їх нудними і обмежують. Це не так. Правильно складений розпорядок дня може забезпечити вам більш незалежний спосіб життя.

8. Приберіть своє ліжко

Вас напевно привчали до цього ще в дитинстві, але ви виросли і час від часу ігноруєте це дія. А даремно, і ось чому. Обгрунтування досить просто: коли ми виконуємо одне продуктивну дію, ми відчуваємо себе добре і легко, тому ми продовжуємо робити продуктивні дії, щоб відчувати себе ще краще.

Читайте також: Міфи про здорові звички

9. Виділяйте час, щоб подумати

Наше суспільство побудоване на ідеї продуктивності – це факт життя. Таким чином, ми постійно кудись мчимо і весь час щось робимо – і так кожен день. У вас є звичка просто зупинитися, присісти і поміркувати? Мріяти, візуалізувати, медитувати або «виходити в космос»? Якщо це так, то у вас гарна компанія. Білл Гейтс і Джефф Безос, незважаючи на свої божевільні графіки, завжди виділяють час, щоб зробити паузу і вдатися до роздумів – ця звичка, як кажуть, сприяла їхньому успіху.

10. Не забувайте про відпочинок

Життя занадто коротке, щоб все сприймати надто серйозно. Що б ви не вважали відпочинком, дозвіллям, веселощами – будь то ігри, читання, ведення щоденника або зустрічі з друзями – виділяйте якийсь час на таке проведення часу. Веселощі – це не розкіш, це необхідність.

Ось з вигляду прості і банальні поради, але повірте вони дійсно допоможуть вам стати щивливими.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here