10 причин, чому бажання не виконуються

0
277
views
чому бажання не виконуються

Здорово було б, якби ось так клацнув пальцями і бажання вмить здійснилися. Всім цікаво, чому бажання не виконуються. Чому не виходить реалізовувати задумане в найкоротші терміни. Чому бажання не виконуються? Що заважає їм своєчасно втілюватися в життя?

Чому бажання не виконуються

1. Відсутність самого бажання

Так, так буває, що людина начебто і мріє про щось, але сам толком ще не зрозумів, чи дійсно він хоче отримати те, що задумав. Щоб цього не сталося, важливо чітко розуміти для себе, чи хочете ви виконання бажання або ця ідея нав’язана вам оточенням.

2. Бажання розмито

Іноді мрії загадуються не зовсім правильно. Тобто людина думає, що було б непогано мати бізнес і отримувати від нього хороший дохід. В такому бажанні немає конкретики. Людина сама не розуміє, чому саме він хоче займатися і якого рівня доходу хоче досягти.

3. Мрія вкрадена

Іноді люди женуться за міфічними цілями, які, в їх розумінні, зроблять їх щасливішими. Це коли, наприклад, побачив у сусіда дороге авто і вирішив, що самому таке непогано б отримати. Але якщо бути відвертим із самим собою, то не так вже й потрібний це автомобіль. Одним словом, назовні рветься заздрість чужому успіху.

чому бажання не виконуються

4. Невіра в свій успіх

«Хочу заміж за багатого і красивого, але такий на мене не подивиться, тому знайду собі кого простіше». Саме так думають деякі жінки, заздалегідь прирікаючи себе на невдачу в особистому житті. Невпевненість в тому, що можливо все і навіть більше, часто позбавляє людей щасливого і світлого майбутнього.

5. Неправильні установки з дитинства

Багатьом з вас напевно в дитинстві внушались фрази з серії «ми не можемо собі цього дозволити», «не в грошах щастя», «багатий чоловік — чужий чоловік» і так далі. На жаль, подібні висловлювання відкладаються у людей глибоко на підкірці, стаючи перепоною в досягненні високих цілей в майбутньому.

Читайте також: Фрази, які допоможуть вам закохати в себе

6. Дотримання чужих порад – одна з причини чому бажання не виконуються

«У мене не вийшло і у тебе не вийде», «це не твого поля ягода”, “не стрибай вище голови». Чи чули подібного роду вислови? Якщо хтось намагається схожим чином збити вас зі шляху, обходьте таких людей стороною. У них не вийшло, але це зовсім не означає, що не вийде і у вас!

7. Зациклення на способах досягнення результату

Коли ви мрієте, дуже важливо, перш ніж фіксувати свою увагу на кроках до успіху, уявити себе у мети. Що ви відчуваєте в цей момент? Які емоції при цьому відчуваєте? Чи дійсно ви щасливі? Ви повинні відчути задоволення від того, що отримали. Відсутність такої практики завжди не кращим чином позначається на результаті ваших дій. Ось чому бажання не виконуються

8. Розпилення на безліч різних цілей

Що це означає? Коли людина «розпорошується по дрібницях», намагаючись досягти успіху в одному, другому і третьому, йому навряд чи вдасться впоратися хоча б з однією невеликою метою. Що вже говорити про великих. Не варто намагатися вхопитися за все можливості. Концентруйтеся на головному. Так ви швидше отримаєте бажаний результат.

Читайте також: Що обов’язково варто взяти з собою в похід

9. Небажання брати на себе відповідальність

Іноді люди настільки бояться виходити з власної зони комфорту, що думка про щось глобальне здається їм страхітливою і здатною принести додаткові проблеми. Наприклад, мріє хтось стати великим начальником, але думка про те, що за мрією піде відповідальність і щоденні робочі клопоти не дає людині наблизитися до своєї мети.

10. Страх провалу і засудження

Нерідко обмежуючим переконанням на шляху до успіху стає страх невдачі або засудження з боку свого оточення. Люди більше думають про те, що про них подумають інші, замість того щоб прикладати зусилля до здійснення своїх справжніх бажань.
Тепер ви знаєте, чому бажання не виконуються і як це можна змінити. Працюйте з перешкодами з цього списку, а результат не змусить себе довго чекати!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here