10 дієвих афірмації для розвитку позитивного мислення

0
2660
views
позитивні афірмації

Уявіть собі, але перепрограмувати свій мозок цілком у ваших силах. А разом з цим приходить і вміння омолоджувати власний організм. Виявляється, позитивні емоції, наприклад, оптимізм і радість, полегшують і усувають багато ваших недуг. Правильні афірмації можуть допомогти вам використовувати цю силу позитивності. На жаль, страх глибоко вкорінений в нашій підсвідомості, починаючи з дитинства, тому негативне мислення — це вже звична складова нашого життя. Однак щоденне повторення позитивних афірмації порушить цю закономірність. Спочатку це може здатися дивним і безглуздим, але таке повторення повільно змінює ваше підсвідомість. Це призводить до більш позитивному менталітету, який покращує всі аспекти вашого життя.

1. Я люблю і любимо

Більшість з нас знає, що значить любити іншу людину. Але дуже важливо усвідомлювати, що ми самі гідні отримувати любов. Це позитивне твердження може поліпшити ваші стосунки з людьми.

2. Я люблю і приймаю своє тіло, і я дбаю про нього

Сувора самокритика на адресу свого тіла тільки заподіює вам біль і послаблює силу волі. Хваліть і заохочуйте себе, беручи до уваги, що ваше тіло робить для вас кожен день. Це допоможе вам дотримуватися здорових звичок у довгостроковій перспективі.

3. Я прокидаюся вранці з почуттям радості й ентузіазму, щоб зустріти новий день

Вранці часом прокидатися дуже складно, але афірмації можуть допомогти. Важливо починати свій день з позитивного прогнозу, щоб зарядитися надією, впевненістю і ентузіазмом.

4. Я з легкістю досягаю своїх цілей

Якими б не були ваші поточні цілі, ваш внутрішній стан може допомогти або, навпаки, ускладнити їх досягнення. Коли ви відчуваєте, що ці цілі складні та недоступні, ви відмовляєтеся від них. Впевнено скажіть собі, що ваші цілі цілком здійсненні, і ви з ними впораєтеся.

5. Мене цінують на роботі

Стрес на роботі — це вже норма в наш час. Люди звикли зі страхом і відразою очікувати ранку понеділка. Вам потрібно повторювати собі, що колеги і начальство бачать, то ви робите, і високо цінують це.

6. Моє життя наповнена красою і сприятливими моментами

У суєті рутинної повсякденності багато хто з нас забуває зупинитися і відчути аромат троянд. Наша любов до життя притупляється під впливом буденності. Але у нас все ще є здатність бачити красу і магію цього світу навколо нас. Одна позитивна афірмація може повернути вас до усвідомлення цього факту.

7. Я намагаюся бути жалісливим до інших людей

Це твердження відмінно підходить для тих з нас, хто начебто виконаний благих намірів, але, як правило, нетерплячий або надмірно критичний до оточуючих. Ви можете навчити себе бути чуйним, прислухатися до людей, підтримувати та допомагати їм.

позитивні афірмації

8. Я йду за своїм власним шляхом і роблю все у своєму власному темпі

Якщо ви усвідомлюєте, що все відбувається з якоїсь причини, ви не будете відчувати жалю і думати, що ви невдаха. Всі умовні віхи щодо школи, кар’єри, віку є уявними. Кожен живе зі своєю власною швидкістю, і саме це робить наше життя такою особливою.

Читайте також: Просто нагадування: відповідальність починається з вас

9. Я прощаю тих, хто образив мене в минулому

Прийняття цієї думки може зайняти деякий час, проте прощення очищає ваш дух. Воно звільняє ваше серце і допомагає вам насолоджуватися життям в повній мірі. Відпустіть злість і гіркоту, і ви відчуєте себе новою людиною.

10. Я архітектор власного життя.

Це одна з кращих ваших афірмації. Нагадайте собі, що контроль за життям в ваших руках. Ви можете змінити те, що хочете змінити. Ви можете уявити собі нове життя, і у вас є всі інструменти для її створення.

Повторюйте ці афірмації вголос п’ять хвилин три рази на день — вранці, вдень і ввечері. Постарайтеся дихати рівно, коли ви їх вимовляєте, і дивіться на себе в дзеркало. Ви також можете написати свої щоденні позитивні фрази в блокноті та періодично читати їх. Така регулярна практика показує, що позитив змінює ваш мозок і мислення і змушує їх працювати на вас. Виберіть позитивні афірмації, що мають відношення до вашого життя, уникаючи фраз типу «Я хочу мати …». З’ясовуйте суть своїх страхів і невпевненості та позбавляйтеся від них. Вам доведеться багато разів повторювати афірмації, щоб ліквідувати старі шаблони мислення, але це того однозначно варто.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here